Buty Emel – wygoda i zdrowie dziecka

0

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Niezależnie od tego, czy kupujemy pierwsze buciki dla dziecka – do nauki chodzenia – czy są to już kolejne buty, warto postawić na wysoką ich jakość. W ten sposób dbamy nie tylko o komfort dziecka i zachęcamy je do aktywności. Przede wszystkim dbamy o prawidłowy rozwój stopy, a tym samym o należytą postawę całej sylwetki. Dlatego warto zaufać marce Emel, która ma bogate doświadczenie, jeśli chodzi o produkcję obuwia dla dzieci.

W dobie szerokiej oferty obuwia dla dzieci, rodzicom trudno jest się zdecydować na wybór odpowiednich butów dla swoich pociech. Niestety wielu producentów zapomina o tym, że estetyka butów dla dzieci to nie wszystko. Dobrze zrobiony but dla dziecka musi być wyprodukowany na podstawie znajomości anatomii dziecka, budowy stopy oraz tego, jak dzieci na co dzień funkcjonują – zwłaszcza jeśli chodzi o aktywność. Tylko tak wytworzone buty to zdrowie, wygoda i bezpieczeństwo dziecka. Firma Emel bez wątpienia wyróżnia się pod tym względem na rynku obuwia dziecięcego. Buciki są nie tylko dobrze zaprojektowane z uwzględnieniem wyżej wymienionych aspektów, ale także bardzo estetyczne i uszyte w zgodzie z najnowszymi trendami. To kompozycja idealna. Dlatego warto przyjrzeć się temu, co oferuje firma Emel i skąd bierze się wysoka jakość obuwia.

 

Emel – lider ręcznej produkcji obuwia dziecięcego

Tradycyjna sztuka szewska opiera się na ręcznym wytwarzaniu obuwia. Takie buty od zawsze były najbardziej cenione, jednak dziś nie są czymś powszechnym. Firma Emel od początku istnienia – czyli od ponad 30 lat – właśnie w ten sposób produkuje obuwie dla dzieci. Niezależnie od tego, czy kupujemy buty dla dzieci Emel do nauki chodzenia, czy sandały, czy kapcie Emel, czy półbuty Emel, zawsze mamy pewność, że zostały one wyprodukowane ręcznie. I to od A do Z. Firma Emel sama przygotowuje szewskie kopyta na buty i nie korzysta z gotowych spodów. Każdy etap produkcji to prawdziwa ręczna robota. Dzięki temu buty dla dzieci Emel są precyzyjnie wykonane, między innymi z wysokiej jakości miękkich skór, a uszyte buty muszą przez określony czas pozostać na kopytach, by nabrać odpowiedniego profilu. Tak aby pasowały idealnie do stopy dziecka. Trzewiki Emel, roczki Emel, kapcie Emel i buty innego typu tej polskiej firmy zyskały popularność nie tylko w kraju – są też cenione w innych krajach.

buty dla dzieci marki emel

 

Pierwsze buty – roczki Emel – czym się charakteryzują

 

Do jednych z popularniejszych butów marki Emel należą roczki Emel. Roczki Emel to nazwa opatentowana, a samo obuwie służy do nauki chodzenia przez dziecko. Przede wszystkim roczki Emel są lekkie i nie krępują ruchów stopy dziecka, a jednocześnie zapewniają stabilność jej strategicznych części – między innymi dzięki lekko usztywnionym zapiętkom. W związku z tym są nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Takie buty dla dla dzieci Emel mają także antypoślizgową podeszwę. Producent zadbał też o odpowiedne mocowanie buta – są to albo sznurówki, albo rzepy. Roczki Emel to buty, które zapewniają również funkcjonalność. Wśród nich znajdziemy buty przystosowane do cieplejszych pór roku (np. sandałki), jak i zimniejszych.

Emel – jakość uznana nie tylko w Polsce

Można powiedzieć, że droga do tego, by but dla dziecka został uznany za przyjazny jego stopie, wcale nie jest taka prosta. Takie obuwie musi spełniać szereg wytycznych, których realizacja jest oceniana potem przez specjalistów. Buty dla dzieci Emel zostały pod tym względem docenione nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Trzewiki Emel, kapcie Emel, półbuty Emel czy roczki Emel mają Certyfikat Zdrowej Stopy, zostały docenione przez Instytut Matki i Dziecka, a także otrzymały oznaczenie Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości. Warto zwrócić uwagę na takie oznaczenia przy zakupie obuwia dla dzieci, gdyż świadczą one o tym, że buty są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i z uwzględnieniem zdrowia dziecka.

Obuwie Emel – do wyboru, do koloru – zawsze wysokiej jakości

Firma Emel specjalizuje się w produkcji butów dla dzieci w różnym wieku. W związku z tym rodzice mogą zaopatrzyć nie tylko swoje małe dziecko w roczki Emel, ale i sandałki Emel czy w półbuty Emel w większym rozmiarze – nawet 38. Buty marki Emel to nie tylko obuwie przeznaczone do noszenia na co dzień. Nawet wśród modeli dla najmłodszych można znaleźć buty dla małego eleganta czy młodej elegantki. Poza tym obuwie tej marki to ciekawa kolorystyka i design w zgodzie z trendami– co bez wątpienia wpłynie na to, że buciki będą się podobać także dziecku i chętnie będą przez nie noszone. Warto wspomnieć o tym, że buty przeznaczone na poszczególne pory roku są zaprojektowane tak, by dziecko w pełni mogło się cieszyć ich urokami. To obuwie funkcjonalne, dzięki czemu stopy dziecka nie ulegają przegrzaniu, wyziębieniu, a także ograniczona jest ich potliwość, dzięki odpowiedniemu odparowywaniu wilgoci i cyrkulacji powietrza.

Rodzice zawsze chcą dla dziecka tego, co najlepsze. Warto więc w kwestii obuwia zaufać doświadczonej firmie, która nie tylko stosuje wysokiej klasy rzemiosło, ale i zna potrzeby dzieci. Taką właśnie firmą jest Emel.

 

 

 

Dodaj komentarz