Drewniane zabawki dla dzieci to zdecydowanie jeden z najmodniejszych trendów ostatnich czasów – rodzice dostrzegli lepszą jakość oraz nieocenione możliwości tego typu produktów. Zabawki wykonane z litego drewna nadają się już dla dwuletnich maluszków, a zabawa nimi wzmaga rozwój kreatywności i pomysłowości.

Drewniane zabawki dla dzieci to zdecydowanie jeden z najmodniejszych trendów ostatnich czasów – rodzice dostrzegli lepszą jakość oraz nieocenione możliwości tego typu produktów. Zabawki wykonane z litego drewna nadają się już dla dwuletnich maluszków, a zabawa nimi wzmaga rozwój kreatywności i pomysłowości.

Zobacz: https://www.kimland.pl/zabawki-drewniane

DREWNIANE ZABAWKI IDEALNE DO DZIECIĘCEJ KUCHNI

Dzieciaki uwielbiają pomagać rodzicom, a gotowanie przy użyciu wszystkich finezyjnych narzędzi jest dla nich najciekawszym zajęciem na świecie! Producenci drewnianych zabawek oferują ogrom ciekawych produktów, przy użyciu których dzieci mogą wcielić się w rolę kucharza, zajmującego się przyrządzaniem pysznych posiłków. Wśród asortymenty drewnianych zabawek dla dzieci do kuchni znajdują się zarówno miksery, ekspresy do kawy czy lady z lodami, jak również warzywa i owoce do krojenia, naczynia do serwowania napojów, a także duże zestawy przedstawiające kuchnię czy restaurację.

EDUKACYJNE ZABAWKI DREWNIANE

Poszczególne zabawki drewniane odznaczają się niebywałymi walorami edukacyjnymi, dzięki którym maluchy mogą nabywać ciekawe umiejętności, a także poszerzać wiedzę o otaczającym świecie. Świetnym przykładem edukacyjnych zabawek drewnianych są oczywiście klasyczne klocki, ale też układanki, magnesy na lodówkę czy puzzle. Podczas układania napisów z drewnianych literek czy budowania konstrukcji z klocków drewnianych dzieciaki nie tylko rozbudzają chęć uczenia się nowych rzeczy, ale też rozwijają koordynację wzrokowo – ruchową czy małą motorykę.

ZABAWKI DREWNIANE DLA ROCZNIAKA

Choć mogłoby się wydawać, że zabawki drewniane są dedykowane nieco starszym maluchom, to jednak nic bardziej mylnego! Jak się okazuje, już roczne malce mogą korzystać z dobrodziejstw, jakie niosą za sobą drewniane zabawki różnych marek. Roczniakom dedykowane są produkty o nieco prostszej konstrukcji jak zabawki do pchania lub ciągnięcia, proste sortery kształtów, grzechotki czy piramidki z kółeczek takich firm jak BigJigs lub BAJO.

Dodaj komentarz