Jakie klocki LEGO kupić dla dziewczynki?

0

Nie ma ku temu wątpliwości – klocki LEGO są legendarne i tak pożądane przez wszystkie dzieci na całym świecie. Producent, który jest znany przez każdego, wprowadził wiele kolekcji, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tym samym, czy masz 10 czy 30 lat, jesteś dziewczyną czy chłopakiem, w LEGO świecie odnajdziesz wszystko to, co czym właściwie marzyłeś.

Odkryj kolekcję LEGO Friends

LEGO w swojej ofercie ma wiele kolekcji, a jedną z nich jest wersja Friends (więcej o niej znajdziesz chociażby tutaj: https://www.smarkacz.pl/lego-friends). W dodatku nie ogranicza się ona do jednej czy dwóch wersji, a kilkudziesięciu! Wystarczy, że pomyślisz o aktywności, zawodzie bądź hobby, a nie mamy wątpliwości, że odnajdziesz to wszystko w klockach tej firmy. Jednak wiele kolekcji jest przygotowana też pod indywidualne preferencje – w tym też płci, chociaż pięknem tych zabawek jest to, że każdy może się nimi bawić. Jeżeli jednak myślimy o zakupie kolekcji, która przemówi do dziewczynki, mamy aż kilka propozycji, a oto i one:

  • Pudełko przyjaźni – to jedna z wielu propozycji, które są skierowane raczej dla dziewczynek. W pudełku znajdziemy aż 563 elementy, a ich stopień trudności jest przygotowany dla dzieci od 6 do 12 lat. Co kryje wnętrze? Co można z tego zrobić? Mikrofony, puchary, chodziki czy telefony, przez które dzieci będą rozmawiać. Odkryj, jak wiele możliwości ma przed sobą ta kolekcja.
  • Sklep z akcesoriami Andrei – to prawdziwa gratka dla dziewczynek. Kolekcja kryje w sobie aż 294 elementy, które są przeznaczone dla grupy wiekowej 6-12 lat. Z klocków LEGO możemy stworzyć między innymi witrynę sklepową, przymierzalnie, maszynę do szycia czy też wykonać sesję aparatem fotograficznym. Dziewczynki nie będą w stanie się oderwać od zabawy z tą kolekcją.
  • Stoisko z rysunkami Emmy – zaledwie 210 elementów pozwoli na naprawdę zaawansowaną zabawę na długie godziny. Z klocków ułożymy tak wiele – skuter, stoisko, a na nim liczne rysunki, które przecież można sprzedać.

Klocki LEGO nigdy się nie znudzą

Pięknem tych zabawek jest to, że one nigdy się nie nudzą. Mimo, że kolekcji jest tak wiele, wystarczy ta jedna jedyna, aby dzieci nie mogły się od niej oderwać. Będą się bawić długimi latami, rozwijając wyobraźnię, a także kreatywność, a Ty jako rodzic – możesz mu zapewnić najlepszy prezent na świecie. Odkryj resztę kolekcji Friends i wybierz taką, którą pokochają Twoje córki!

Dodaj komentarz