Komfort podczas jazdy? Z rogalem podróżnym dla dzieci to możliwe!

0

Odpowiednie zabezpieczenie główki dziecka podczas podróży autem to podstawa udanego wyjazdu. Niestety, nawet najlepszej jakości fotelik nie jest w stanie temu zaradzić, czego konsekwencją są liczne i powodujące duży dyskomfort wstrząsy. Sprawdzonym rozwiązaniem jest rogal podróżny dla dzieci, którego specjalna konstrukcja uchroni główkę i szyję dziecka, pozwalając na swobodny i niczym nie zakłócony sen.

Szyja i kręgosłup – newralgiczne części ciała u dziecka, które trzeba zabezpieczyć

Nie od dziś wiadomo, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Rogal podróżny dla dzieci najlepiej temu dowodzi. Ta niepozornie wyglądająca poduszeczka w kształcie rogalika w należyty sposób zabezpieczy głowę maluszka, zapewniając mu spokojny sen. Doskonale sprawdzi się od pierwszych dni życia, wiernie towarzysząc przez kilka następnych lat. Co ważne, polecana nie tylko podczas podróży w foteliku samochodowym, ale również innymi środkami transportu, jak pociąg czy samolot. Co ciekawe, z równie dużym sukcesem sprawdzi się w wózkach dziecięcych, szczególnie tych w wersji spacerowej.

Podróżny rogal dla dzieci zapewni nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo. Jej wnętrze tworzą kuleczki silikonowe, które swobodnie dopasowują się do kształtu głowy, wywierając pozytywny wpływ na szyjny odcinek kręgosłupa. Z kolei poszewkę stanowi naturalna bawełna, która wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi. Dzięki temu jej użytkowanie jest bezpieczne nawet u dzieci z problemami skórnymi.

Łatwość w utrzymaniu czystości

Rogale podróżne dla dzieci posiadają jeszcze jedną, dość ważną zaletę. Jako, że są wyposażone w suwak, bez problemu można utrzymać je w nienagannej czystości. To wygodne rozwiązanie pozwala zachować odpowiedni poziom higieny, co w przypadku dzieci ma szczególne znaczenie. Co ważne, ów zamek jest skrzętnie ukryty i obszyty materiałem, dzięki czemu nie powoduje dyskomfortu czy podrażnień na wrażliwej skórze maluszka.

Nie tylko w podróży…

Rogal podróżny dla dzieci to uniwersalny dodatek o wszechstronnym zastosowaniu. Choć niezastąpiony w rodzinnych wojażach, z równie dużym sukcesem sprawdzi się także na innych polach użytkowania. Może być wykorzystany jako element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Oryginalny, przyjazny najmłodszym design poduszki z pewnością nie pozostanie niezauważony, stanowiąc atrakcyjny dodatek zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Trzeba bowiem pamiętać, że w przypadku dziecięcych akcesoriów równie ważna jest funkcjonalność, co przyciągający wygląd.

Dodaj komentarz