Nosidło LennyLamb, czy faktycznie warto?

Noszenie dzieci to często poruszany temat na wielu forach, blogach, czy innych stronach. Co jakiś czas pojawiają się przeróżne opinie odnośnie noszenia maluchów. Dziś jednak pragniemy skupić swoją uwagę na akcesoriach do tego przeznaczonych. A konkretniej na nosidłach dla dzieci. Nie chcemy jednak pisać zbyt ogólnie, więc skupimy się również na konkretnym producencie – LennyLamb. Producent nosideł dla dzieci LennyLamb to jeden z najbardziej znanych i najczęściej polecanych producentów w kwestii nosidełek dla dzieci. Marka Lenny Lamb pochodzi z Polski i powstała w 2007 roku. Jej założycielami jest małżeństwo, którym urodził się synek. Już na wstępnie pojawił się jednak problem – nie cierpiał on podróży w wózku. Pojawił się pomysł chust do noszenia dzieci, a następnie powstały nosidła. I był to strzał w dziesiątkę! Nosidła dla dzieci LennyLamb szybko zyskały na popularności i obecnie jest to jedno z najchętniej wybieranych nosideł na świecie. Czy faktycznie opłaca się na nie zdecydować? Naszym skromnym zdaniem – TAK! Nosidło LennyLamb posiada mnóstwo zalet, m.in. gwarantuje bliskość między brzdącem, a mamusią, sprawdza się podczas spacerków i podróży, jest o wiele bardziej mobilne, aniżeli wózek, jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i komfortowym, a przy tym jest zwyczajnie piękne.

Nosidło LennyLamb – jaki mamy wybór?

Lenny Lamb zadbało o odpowiedni wybór, który dotrze i zachwyci wszystkie mamusie. Marka stworzyła mnóstwo modeli nosideł ergonomicznych, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród dostępnych modeli możemy wyróżnić nosidła LennyLamb LennyGo Baby i Toddler, LennyUpGrade, LennyHybrid, LennyPreschool oraz Siatkowe. Jak sama widzisz wybór jest naprawdę wielki. Wersje LennyGo to ergonomiczne nosidła z kapturkiem. Baby przeznaczone jest dla maluszków do 4 miesiąca życia, natomiast Toddler dla nieco starszych dzieci, do 1.5 roku. Model kolejny, czyli LennyUpGrade przeznaczone jest dla szkrabów w przedziale wagowym 3,5kg do 20kg. LennyHybrid to uniwersalne nosidełko, które rośnie wraz z Twoją pociechą. Jest to nosidło dla noworodka i może być używane aż osiągnie on 20kg. LennyPreschool jest specjalnym produktem, ponieważ jest to nosidło dla rocznego dziecka, które może użytkować do aż 30kg wagi! Ostatnim modelem jest nosidło LennyLamb Siatkowe, które podobnie jak LennyUpGrade zostało stworzone dla urwisków od 3,5kg do 20kg. Wyróżnia je jednak siatka, która ułatwia wentylacja i zabezpiecza przed przegrzaniem. Jak widać nosidełka dziecięce LennyLamb posiadają naprawdę wielki asortyment, w którym każdy rodzic odnajdzie coś dla siebie i swojej pociechy. Uważamy, że LennyLamb naprawdę jest warte szczególnej uwagi.

Nosidło LennyLamb, czyli doskonałe rozwiązanie wśród nosidełek dla dzieci i niemowląt. Oprócz całkowitego bezpieczeństwa podczas noszenia dla malucha, szyte są przez profesjonalne studio tkackie z tkanin najwyższej jakości, w przepiepięknych wzorach.  Sprawdź dlaczego warto postawić właśnie na nie! Odwiedź koniecznie naszą stronę Tulisie.pl dziś!

Dodaj komentarz